KONTAKTY

Obchodné oddelenie

PRINTSTEP s.r.o. – TAŠKA HNED.sk

Lermontovova 911/3
811 05 Bratislava – Staré Mesto
Slovenská republika

telefón: +421 220 861 380
e-mail: info@taskahned.sk
www.taskahned.sk

Pracovný čas:

pondelok až piatok od 9:00 do 17:00

PRINTSTEP sklady a showroom

Sídlo spoločnosti

Fakturačná adresa

PRINTSTEP s.r.o.
Jičínská 226/17
130 00 Praha 3
Česká republika

IČ: 27947807, DIČ: CZ27947807

Bankové spojenie pre Kč: 5075443001/5500
Bankovné spojenie pre EUR: CZ8820100000002300823761 SWIFT: FIOBCZPPXXX

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri, vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 128622.

Sklady a doručovacia adresa

PRINTSTEP s.r.o.
Průmyslová 1472/11
102 00 Praha 15 – Hostivař
Česká republika

Navigácia k nám do skladu k stiahnutiu v PDF

O nás a našej vízii

Sme e-shop, sme výroba, sme veľkoobchod, sme sklad. A všetko, čo robíme, sa točí okolo tašiek. Papierové či látkové, strojné či luxusné, s potlačou i bez. To všetko je naša špecializácia. Našou víziou je nahradiť igelitové tašky tými papierovými, ktoré nielen lepšie vyzerajú, ale sú predovšetkým ekologické a znovu recyklovateľné. Meníme svet k lepšiemu a podieľať sa na tom môžete spolu s nami aj vy.

Prečo sme sa zamilovali do papierových tašiek?

Všetko začalo vcelku nevinne v ofsetové tlačiarni koncom 90. rokov. Od tej doby sme si všetci prešli rôznymi firmami a pozíciami a v roku 2008 sa dostali k papierovým taškám a obalom, u ktorých sme sa už rozhodli zostať. Každý člen nášho tímu si totiž uvedomoval, aký veľký problém igelitové tašky pre našu planétu predstavujú. Plast sa v prírode rozkladá až 400 rokov a tašky a vrecká z neho vyrobené dosiahli taký rozmachu, že ich používame aj vo chvíľach, keď je to zbytočné. Našou víziou bolo teda založiť firmu, ktorá sa bude zameriavať na papierové tašky. Tie sú totiž recyklovateľné a nezanechávajú za sebou takú veľkú ekologickú stopu ako plast. Rozhodli sme sa nahradiť igelitové tašky tými papierovými a umožniť túto zmenu aj iným. 

Dnes vďaka svojej vízii realizujeme zákazky malé v rádoch sto kusov, ale aj tie veľké v rádoch desiatok až sto tisíc. 

Spolu s našimi zákazníkmi prispievame k zmene k lepšiemu. 

K svetu, kde papier nahradí plast. 

Prečo prichádzame s najnižšími cenami? 

Posledné mesiace boli pre nás všetkých ťažké. Uzatváranie a obmedzovanie fungovanie podnikov, nariadenej vládou, boli pre mnohých z nás likvidačný. Následky vyčíňania koronavírusy sa s nami potiahnu ešte nejaký piatok. Chceme sa zapojiť k ďalším, čo pomáhajú s obnovovaním prevádzky týchto podnikov. 

Za tie roky už vieme, ktoré druhy tašiek od nás odoberajú prevádzkovatelia, vaši kolegovia, z rôznych segmentov. My sme tieto tašky vzali, zlacneli na dotačné cenu a rozmiestnili do odborov na tomto webe. Pomôže vám to rýchlejšie sa zorientovať v ponuke tašiek. 

Celý proces objednávania je teraz rýchlejšie a lacnejšie ako predtým, presvedčte sa sami.

Zaujímajú vás tašky na vína?
Prejdite na náš e-shop www.taskynavina.sk

NAPÍŠTE RIADITELOVI

Vážení klienti, 

spoločnosť PRINTSTEP s.r.o. TaškaHned.sk sa každým dňom snaží zvyšovať svoj štandard v poskytovaní svojich služieb. Svoju misiu na trhu berieme vážne a naše plány na fungovanie sú dlhodobé. Preto je a vždy bude našou prioritou maximálna spokojnosť všetkých našich klientov, pretože to ako jediné berieme za naozaj dôležité. 

Sme pripravení byť nápomocní pri výbere vhodnej tašky pre segment Vášho podnikania. 

Privítam ako Vaše pripomienky, ktoré budem považovať za námety na zlepšenie, tak poďakovanie za spoluprácu ako dôvod k pochvale. 

Môžem Vás uistiť, že každý podnet, ktorý z Vašej strany obdržím, vezmem veľmi vážne a pokúsim sa z neho vyvodiť ponaučenie pre naše ďalšie pôsobenie. 

Ďakujem za Vaše odkazy a záujem o naše produkty. 

Petr Hruboš
zakladateľ TaškaHned.sk | LacnéPapierovéTašky.sk

Lacno, rýchlo, ekologicky

skvelé ceny

Skvelé ceny

Najväčší sklad pre ČR a Slovensko, cez 3.000.000 kusov tašiek vo vlastných skladoch. Jednoduchá online objednávka. Rôzne veľkosti, všestranné použitie. Vysoká kvalita.

Rýchle dodávky

Rýchle dodávky

Expedícia objednávok do 24 hodín. Tašky bez tlače expedujeme okamžite, skladové tašky s tlačou už od 1 týždňa, expresne aj skôr a zákazkovo vyrábané tašky na mieru potom od 2 týždňov.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázať firmám aj jednotlivcom, že to ide aj bez igelitových tašiek, ktoré tvoria významnú súčasť plastového odpadu. Prevádzkujeme nezávislý ekologický portál #bezigelitky