Malé papierové tašky lacné a luxusné

Naše malé papierové tašky patria medzi najlacnejšie papierové tašky dostupné na trhu. Zároveň sa môžete u malých papierových tašiek spoľahnúť na kvalitu, aj na ich dostupnosť. Ponúkame rôzne druhy malých papierových tašiek s rôznymi variantami držadiel. To preto, aby si každý zákazník dokázal vybrať práve to, čo potrebuje. 

male-tasky_ASCF1187b-pzj4a1dieavuz15xhlczxakbmv46yyhanve9t9yv8g

Lacné malé papierové tašky 

Naše strojové malé papierové tašky patria medzi najlacnejšie papierové tašky vôbec. Môžete ich použiť pre bežný nákup v obchodoch ako je papierníctvom alebo obchod s potravinami. Malé papierové tašky ponúkame s plochým aj krúteným uchom. 

Malé papierové tašky s plochým uchom sú vhodné pre bežný nákup alebo pre nákupy v drogériách. Ponúkame ich v klasickej bielej alebo hnedej farbe. Biele tašky sú vhodné pre odnos nákupu napríklad v optike alebo lekárni, tu však záleží hlavne na vkuse.

Malé papierové tašky s krúteným uchom sú o niečo drahšie oproti taškám s plochým uchom. Sú vhodné pre nákup v obchodoch s oblečením. 

Luxusné malé papierové tašky

V našej ponuke luxusných malých papierových tašiek nájdete rôzne varianty. Ako vždy sú malé papierové tašky zo špičkového materiálu v rôznych farbách s rôznymi držadlami. 

Klasicky si môžete vybrať malé papierové tašky s lamináciou a bavlneným uchom. Ponúkame dva druhy laminácie – lesk a mat. Pre luxusnejší vzhľad si môžete vybrať malé papierové tašky so zlatým povrchom alebo v rôznych farebných kombináciách.  Tieto malé papierové tašky využijete v darčekových obchodoch alebo napríklad v zlatníctve. 

Malé papierové tašky s potlačou

Ku všetkým papierovým taškám doporučujeme reklamnú potlač, ktorá z každej vami vybranej tašky urobí jedinečný kúsok a poteší všetkých vašich zákazníkov. 

Máte záujem o najlacnejšie papierové tašky?

Papierové tašky bez potlače alebo tašky s vašou vlastnou potlačou?

Jednoducho vyplňte dopyt o cene a my Vám pošleme cenovú kalkuláciu a spoločne vyberieme najlepšie riešenie. 

Doručenie na Vašu adresu PPL na Slovensku aj v Čechách.

Dopytový formulár TU

Vyberte si vhodnú tašku z nášho e-shopu

Potrebujete pomôcť s výberom vhodnej tašky?

Poradíme vám, aký druh tašky je optimálny pre váš odbor podnikania. Máme 15 rokov skúseností v odbore papierových tašiek a obalov. Stačí nám napísať vašu predstavu do formulára nižšie. Ihneď sa budeme venovať vášmu požiadavku.

Lacno, rýchlo, ekologicky

skvelé ceny

Skvelé ceny

Najväčší sklad pre ČR a Slovensko, cez 3.000.000 kusov tašiek vo vlastných skladoch. Jednoduchá online objednávka. Rôzne veľkosti, všestranné použitie. Vysoká kvalita.

Rýchle dodávky

Rýchle dodávky

Expedícia objednávok do 24 hodín. Tašky bez tlače expedujeme okamžite, skladové tašky s tlačou už od 1 týždňa, expresne aj skôr a zákazkovo vyrábané tašky na mieru potom od 2 týždňov.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázať firmám aj jednotlivcom, že to ide aj bez igelitových tašiek, ktoré tvoria významnú súčasť plastového odpadu. Prevádzkujeme nezávislý ekologický portál #bezigelitky