Tašky na menubox – TAKEAWAY

Papierové tašky takeaway vhodné do reštaurácií, krčiem, jedální, cukrární, kaviarní a ďalších miest, ktoré ponúka svoje produkty k tzv. jedlu cez ulicu takeaway. V ponuke nájdete lacné papierové tašky na menubox, pre menšie i väčšie menubox, balené zákusky, misky šalátov, pečivo alebo rozmernejšie krabičky na objemnejšie produkty. Všetky naše tašky sú vyrábané z kraftových papierov, ktoré sú vhodné pre styk s potravinou.

foto-uvod

Takeaway tašky na jedlo cez ulicu

  • Strojne vyrábané papierové tašky vhodné do reštaurácií, kaviarní, cukrární, pekární, bistrá a ďalších miest, ktoré ponúka svoje produkty k tzv. Takeaway alebo jedlo cez ulicu.
  • V ponuke nájdete formáty papierových tašiek pre menšie i väčšie menubox, balené zákusky, misky šalátov, balené lahôdky, pečivo alebo rozmernejšie krabičky.
  • Papier kraft, z ktorého sú naše papierové tašky vyrábané, je vhodný pre styk s potravinou.

Ceny od 0,112 EURO / ks pri odbere 100 ks

Vyberte si vhodnú tašku z nášho e-shopu

Potrebujete pomôcť s výberom vhodnej tašky?

Poradíme vám, aký druh tašky je optimálny pre váš odbor podnikania. Máme 15 rokov skúseností v odbore papierových tašiek a obalov. Stačí nám napísať vašu predstavu do formulára nižšie. Ihneď sa budeme venovať vášmu požiadavku.

Lacno, rýchlo, ekologicky

skvelé ceny

Skvelé ceny

Najväčší sklad pre ČR a Slovensko, cez 3.000.000 kusov tašiek vo vlastných skladoch. Jednoduchá online objednávka. Rôzne veľkosti, všestranné použitie. Vysoká kvalita.

Rýchle dodávky

Rýchle dodávky

Expedícia objednávok do 24 hodín. Tašky bez tlače expedujeme okamžite, skladové tašky s tlačou už od 1 týždňa, expresne aj skôr a zákazkovo vyrábané tašky na mieru potom od 2 týždňov.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázať firmám aj jednotlivcom, že to ide aj bez igelitových tašiek, ktoré tvoria významnú súčasť plastového odpadu. Prevádzkujeme nezávislý ekologický portál #bezigelitky