Papierové tašky - hnedá alebo biela farba je štandard

Hnedé i biele tašky z papiera si ľudia zamilovali pre ich prírodný vzhľad. Papierové tašky sú šetrné k životnému prostrediu, vyrobené z obnoviteľných surovín, ktoré sú plne recyklovateľné. 100% rozložiteľné a 100% recyklovateľné. Papierové tašky sú obľúbenou náhradou za tašky z plastu. Sú reprezentatívne pre akúkoľvek príležitosť odovzdanie vo forme darčeku, zakúpeného alebo vybraného tovaru na predajni alebo v eshope.

papírové tašky

Papierové tašky nemusia byť len v hnedej farbe

Hnedá alebo biela farba je štandard

  • Tašky z hrubého papiera bývajú často v hnedej ekologickej farbe. Nemusí tomu však byť vždy. K dispozícii vám je tiež čisto biely odtieň papierové tašky za rovnakú predajnú cenu. Biela alebo hnedá základná farba tašiek je ideálny pre reklamnú potlač.

Ďalšie odtiene farieb pre široké použitie

  • Papierové tašky dodávame aj v ďalších farebných odtieňoch. Tašky z širokej farebnej škály v prevedení s krúteným uchom sú v kombinácii s potlačou ideálne pre reklamné účely.
  • Farebné odtiene tašiek sa skvele uplatní v procesoch ďalšieho predaja, napríklad v papiernictvách či darčekových obchodoch.

Nové farebné papierové tašky sa stálou farebnosťou

V minulom roku sme začali s veľmi presným ladením farebnosti jednotlivých odtieňov pri farebných tašiek s krúteným uchom. Predovšetkým u odtieni červenej a čiernej dosahujeme prvotriedne presnosti v stálej farebnosti. Nové farebné tašky ExtraTWIST lakované, preto nemôžu špiniť.

Vyberte si vhodnú tašku z nášho e-shopu

Potrebujete pomôcť s výberom vhodnej tašky?

Poradíme vám, aký druh tašky je optimálny pre váš odbor podnikania. Máme 15 rokov skúseností v odbore papierových tašiek a obalov. Stačí nám napísať vašu predstavu do formulára nižšie. Ihneď sa budeme venovať vášmu požiadavku.

Lacno, rýchlo, ekologicky

skvelé ceny

Skvelé ceny

Najväčší sklad pre ČR a Slovensko, cez 3.000.000 kusov tašiek vo vlastných skladoch. Jednoduchá online objednávka. Rôzne veľkosti, všestranné použitie. Vysoká kvalita.

Rýchle dodávky

Rýchle dodávky

Expedícia objednávok do 24 hodín. Tašky bez tlače expedujeme okamžite, skladové tašky s tlačou už od 1 týždňa, expresne aj skôr a zákazkovo vyrábané tašky na mieru potom od 2 týždňov.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázať firmám aj jednotlivcom, že to ide aj bez igelitových tašiek, ktoré tvoria významnú súčasť plastového odpadu. Prevádzkujeme nezávislý ekologický portál #bezigelitky