Najlacnejšie papierové tašky z kraftového papiera

Naše kraftové papierové tašky patria medzi najlacnejšie papierové tašky na trhu. Tieto papierové tašky slúžia k bežnému používaniu ako je napríklad nákup potravín. Kraftové papierové tašky rozdelujeme do dvoch hlavných kategórií – s plochým a krúteným uchom. 

najlacnejšie papierové tašky

Kraftové najlacnejšie papierové tašky rozdelujeme na dve hlavné kategórie

  • Papierové tašky s plochým uchom
  • Papierové tašky s krúteným uchom

Papierové tašky s plochým uchom 

Papierové tašky s plochým uchom sú vyrábané v dvoch farbách – hnedé a biele. Záleží na tom, k akému účelu papierové tašky potrebujete – či na predaj drogérie alebo napríklad do mäsiarstva. A podľa toho následne vyberiete vhodnejšiu farbu. 

Ceny už od 0,10 €/ks pri odbere 100 ks

papierové tašky s plochým uchom

Papierové tašky s krúteným uchom 

Papierové tašky s krúteným uchom sa najviac hodia pre nákup oblečenia, topánok alebo kozmetiky. Preto sú tieto papierové tašky nepatrne drahšie než papierové tašky s plochým uchom – majú vyššiu gramáž. Takisto sú vyrábané v klasickej hnedej a bielej farbe. 

Ceny už od 0,16 €/ks pri odbere 100 ks

Papierové tašky na MENU BOX

Papierové tašky na MENU BOX ponúkame v hnedej a bielej farbe, dokonca aj v sivej farbe. Taktiež si môžete zvoliť, či papierové tašky chcete s krúteným alebo plochým uchom. Sú vhodné na burger či sushi alebo čokoľvek, na čo máte zrovna chuť.  

Ceny už od 0,19 €/ks pri odbere 100 ks

Tašky na Menu BOX

Potlač papierových tašiek z kraftového papiera

Všetky vyššie uvedené kategórie papierových tašiek môžeme potlačiť. Podľa Vašej preferencie môžeme potlačiť sieťotlačou, flexotlačou alebo digitálnou technológiou.

Ceny potlače už od 0,04 €/ks pri odbere 100 ks

Potlač papierových tašiek

Máte záujem o najlacnejšie papierové tašky?

Papierové tašky bez potlače alebo tašky s vašou vlastnou potlačou?

Jednoducho vyplňte dopyt o cene a my Vám pošleme cenovú kalkuláciu a spoločne vyberieme najlepšie riešenie. 

Doručenie na Vašu adresu PPL na Slovensku aj v Čechách.

Dopytový formulár TU

Vyberte si vhodnú tašku z nášho e-shopu

Potrebujete pomôcť s výberom vhodnej tašky?

Poradíme vám, aký druh tašky je optimálny pre váš odbor podnikania. Máme 15 rokov skúseností v odbore papierových tašiek a obalov. Stačí nám napísať vašu predstavu do formulára nižšie. Ihneď sa budeme venovať vášmu požiadavku.

Lacno, rýchlo, ekologicky

skvelé ceny

Skvelé ceny

Najväčší sklad pre ČR a Slovensko, cez 3.000.000 kusov tašiek vo vlastných skladoch. Jednoduchá online objednávka. Rôzne veľkosti, všestranné použitie. Vysoká kvalita.

Rýchle dodávky

Rýchle dodávky

Expedícia objednávok do 24 hodín. Tašky bez tlače expedujeme okamžite, skladové tašky s tlačou už od 1 týždňa, expresne aj skôr a zákazkovo vyrábané tašky na mieru potom od 2 týždňov.

Bezigelitky

Bezigelitky

Chceme ukázať firmám aj jednotlivcom, že to ide aj bez igelitových tašiek, ktoré tvoria významnú súčasť plastového odpadu. Prevádzkujeme nezávislý ekologický portál #bezigelitky